Pan Oršulík je mým poradcem již téměř 6 let. S jeho službami jsme maximálně spokojená. Zejména se mi líbí jeho profesionální, ale i individuální a empatický přístup k řešení všech mých požadavků. Musím zmínit také velkou spokojenost s jeho asistentkou p. Liskovou, která je velmi ochotná a vstřícná.

Gabriela Holubová, Ostrava


S Davidem jsem to vyhrál, vždy pomůže či poradí. Neustále se vzdělává a je aktuální. To i motivuje mě se o finance více zajímat.

Marek Veselý, Ostrava


Emaily s užitečným obsahem. Výstižné, akorát dlouhé. Vždy dočtu do konce😁

Martina Maliniková, Vsetín 


Měl jsem tu čest spolupracovat s Davidem Oršulíkem při sestavování mého investičního portfolia a sjednání životní pojistky. David nejenže projevil mimořádnou odbornost v oblasti financí, ale také měl individuální přístup a trpělivě mi vysvětlil všechny aspekty týkající se mého investičního plánu a pojistky. Vřele doporučuji Davida Oršulíka všem, kdo hledají důvěryhodného a kompetentního finančního poradce

Martin Fetter, Ostrava


Velmi profesionální a vstřícné jednání.
Ochota a znalost vysvětlit fungování produktů financování.
Vynikající orientace v širokém spektru financí.

 Michal Vaculík, Orlová


Kvalitní, profesionální přístup. Vřele doporučuji všem.

Šárka Piačková, Karviná


Služby pana Oršulíka využívám již bezmála 6 let a vždy jsem byl s jeho prací a osobním přístupem spokojen. Díky němu jsme ušetřili nemalé finanční prostředky počínaje hypotékou, přes pojištění až po investování. Davide, kuji Vám a těším se na další spolupráci.

Martin Řezníček, Horní Datyně


S panem Oršulíkem spolupracuji v oblasti investic již delší dobu a s jeho vědomostmi, osobním přístupem a radami jsem byl vždy spokojen. Všeobecně se dá říct, že každá schůzka je vedena na profesionální úrovni.

Petr Gans, podnikatel - Šenov 


Spolupráce s Davidem je velmi přínosná a prospěšná pro budoucí plánování portfolia. Všechny požadavky jsou velmi rychle vyřízeny, spolehlivě dotaženy do konce a rád svěřím další záležitosti s osobními a firemními financemi.

Michal Hrmel, ředitel společnosti, Ostrava 


Již pět let se o naše úspory stará pan Oršulík. Vyřizuje a aktualizuje nám veškeré naše pojistky, při vzniku pojistné události přinejmenším dobře poradí, nebo v případě našeho zájmu vše potřebné zajistí. Poradil si i s našim leasingem. Ukázal nám, jak si spořit na penzi. Abychom jsme nemuseli platit zbytečné poplatky a pěkně se nám šetřilo.
Podle našeho požadavku (pojištění, investování, spoření, úvěry aj.) nám nabídne nejlepší produkt a přiloží srovnání buď s našim stávajícím nebo s podobnými běžně dostupnými produkty. Vždy nám dá na výběr z několika variant. Umí se přizpůsobit, jak časem, tak místem setkání. Což je pro nás pohodlné a příjemné.
Vážím si jeho profesionality.

Martina Píchová, Ostrava - Poruba


Spolupráce s panem Davidem je velmi profesionální a vždy se snaží najít nejlepší řešení

Roman Zikán, Sedlnice


Pohodový a velice ochotný člověk, který umí poradit a dá se s ním i dobře popovídat. Dozvěděl jsem si i dost informací, které jsem hledal.

Tomáš Hudák, Ostrava 


Služeb p. Oršulíka využívám již několik let a mohu potvrdit, že jeho přístup je silně a zároveň citlivě orientován na klienta a jeho specifické potřeby a možnosti. Na trhu financí se dobře orientuje, vše dotáhne do konce, nabízí zajímavé a seriózní produkty, takže ve správě mých prostředků plnou důvěru. Jeden z mála poradců, který mne na počátku dokázal přesvědčit, že s ním budu chtít spolupracovat. A nyní jsem za to ráda.

Petra Giecková, Ostrava 


Na pana Oršulíka jsem dostal jako finančního poradce doporučení. Můžu potvrdit, že je to člověk, který Vám
poskytne veškeré informace o veškerého pojištění. Zejména pro jeho osobní přístup a seriózního vystupování.

Jaroslav Klekner, směnový Předák, Havířov 


Na pana Oršulíka jsem byl původně odkázán jiným poradcem ze společnosti 4fin jako na odborníka přes investice. Oceňuji jeho pohodový, profesionální přístup a doporučuji jeho služby při plánování a rozvržení investičního portfolia.

Tomáš Luzar, Raškovice 


Jmenuji se Rostislav Jančár a jsem realitním makléřem společnosti HDB Realport, s.r.o., zabývající se zprostředkováním prodejů nemovitosti, zprávy majetku a developerské činnosti.

V březnu roku 2020 jsem se pracovně poznal s finančním poradcem Davidem Oršulíkem.

Po velmi krátké době jsem pochopil, že není pouze perfektní odborník ve svém oboru finančnictví a poradenství, ale i dobrý přítel do nepohody.

Společně jsme pomohli zajistit financování mnoha klientům a rodinám k jejich spokojenosti.

Díky přístupu Davida jsme také dokázali nabrat mnoho nemovitostí k prodeji a správě.

S klidným srdcem mohu prohlásit, že tento specialista nehledí pouze na své finanční ohodnocení, ale především na spokojenost klienta a to je hlavním důvodem našich společných úspěchů.

Přeji si a Tobě Davide děkuji, aby naše součinnost zůstala ve stejné rovině jako doposud.

Rostislav Jančár, realitní makléř, Ostrava


Pan Oršulík je velmi orientován na spokojenost zákazníka, vždy ochotně poradí, zjistí potřebnou informaci, vyjasní detaily. Naprostá spokojenost, doporučuji!

Kateryna Chubirka, Janovice 


Pana Davida Oršulíka mohu vřele doporučit. I on nám byl doporučen a jsme za to nesmírně rádi, jelikož napravil chyby a neschopnost dřívějšího poradce. Je to opravdový profesionál s lidským přístupem a ochotou pomoci v každé finanční záležitosti. Sjednávali jsme přes něj hypotéku a s podmínkami a jeho poradenstvím jsme nad míru spokojeni. Rovněž nám přefinancoval povinné ručení a havarijní připojištění na vozidla, vždy našel pro nás nejvýhodnější nabídku. Nechávali jsme si od něj poradit i co se týče investic a i v této oblasti doporučil pro nás to nejlepší řešení. Když potřebujeme rychlou radu, není problém zvednout telefon, vše řeší pohotově a ke spokojenosti klienta. Ve spolupráci s ním budeme určitě i nadále pokračovat.

Kristýna Zetková, Nový Jičín - Bludovice


David je veľmi šikovný, pomohol nám s planom financovania a rozloženia úspor. Oceňujeme jeho pohľad na aktuálne aj možné budúce zmeny, rasty, poklesy. Vždy rád pomohol a môžem len odporúčiť.

Richard Štaffen, geolog, Olomouc


Seriózní a rychlé jednání, nic Vám nenutí. Nejprve zjišťuje Vaše cíle, na základě kterých s Vámi dále pracuje a k daným věcem přistupuje.

Ondřej Krchňák, obchodní poradce - Ostrava


David – mladý, sympatický muž, nicméně to je jen bonus na počátku. Smekám před jeho elegantní zarputilostí s jakou pracuje, je pečlivý a systematický. V minulosti už jsem musel finančního poradce vyměnit, ale náhrada v podobě Davida klapla na výbornou. Za sebe nemám výtky a mohu jen doporučit.

Petr Olivík, Zlín / Poruba 


Velmi dobré a komplexní služby pana Davida Oršulíka ze společnosti 4fin.
Doporučuji všem, kdo mají zájem řešit své finance.

Ing. Vladimíra Hlaváčová, Havířov, Učitelka na ZŠ 


P. David Oršulík se semnou spojil v návaznosti mého povolání a nastavení mé úrazové pojistky. Po pár schůzkách jsme zjistili, že má úrazovka byla nastavena špatně. Vše jsme společně dali dokupy tak jak by to mělo být. Dále se mi zmínil, že zajišťuje financování hypoték, půjček a že člověku dokáže pomoct s úsporami a investicemi. Při mém dalším kroku do světa investic vše budu rozhodně řešit přes p. Davida Oršulíka. Děkuji za spolupráci.

Marek Tumakov, řidič nákladních aut/dřevorubec, Ostrava 


Panu Oršulíkovi jsem doporučil klienta, byla mi slíbená doporučitelská provize. Vše proběhlo, tak jak slíbil bez komplikací. Kamarád je spokojen také, takže mohu jen doporučit. Opravdu férový přístup. Děkuji.

Jaromír Fešar, Ostrava 


S Davidem jsem maximálně spokojen, minimalizoval mi poplatky na stávajícím spoření, zařídíl pojistku na míru a mnoho dalšího. Mohu jen doporučit.

Daniel Zetek, Bludovice 


David je poradce s dlouholetou zkušeností a pracuje vždy zodpovědně a se zápalem pro věc. Je maximálně vstřícný, flexibilní a odhodlaný Vám pomoci všemi dostupnými prostředky, a že jich má tedy požehnaně ať už potřebujete jen půjčku či financovat podnikání, nebo zajistit se na stáří. David vždy dokáže najít nejvýhodnější produkt. A pokud přeci jen to není v jeho možnostech má kolem sebe spoustu zkušených lidí, na které vás rád odkáže.

Tomáš Kratochvíla, Ostrava-jih


Děkuji Davidovi a jeho asistentce Janě za vyřízení hypotečního úvěru a vše s ním spojené. Dále jeho včasného refinancování, díky kterému jsem ušetřil peníze, které mi doporučil výhodně investoval.

Rostislav Fries, Rychvald 


Velmi spokojen s nabízeným produktem

Lukáš Matušek, OSVČ - Ostrava Poruba


Jsme s manželem moc spokojeni. Jsme rádi, že jsme našli velmi příjemného a přitom kvalitního finančního poradce, doporučuji.

Barbora Korcekova, Ostrava 


Maximální spokojenost.

Igor Třaska, zástupce ředitele - Havířov


Musím říci, že profesionalita a rychlost je u této firmy samozřejmostí. Konkrétně jsem jednala s panem Davidem Oršulikem. Viděli jsme se cca 3x, a musím říct, že jsme se dohodli úplně na všem…jak jsem si přála . Dokonce se přidal i bratr, takže pomoc dvojnásobná. Pan David je člověk, který tomu rozumí a snaží se najít to nejlepší východisko pro klienta. Vřele doporučuji.

Martina Lukaszová, Havířov 


Velice jsme ocenili profesionální přístup a vstřícné a ochotné jednání pana Oršulíka i jeho paní asistentky.

Jarmila Filipová, Kopřivnice 


Díky pomoci pana Oršulíka jsem ušetřil na úrazovém pojištění a dokázal i začít spořit pro svého syna. V naší spolupráci budu nadále pokračovat a mohu ji s čistým svědomím doporučit.

Jakub Vidomec, Ostrava 


Díky Davida jsem si konečně pořídila pojištění sebe i domácnosti. Vše mi perfektně vysvětlil, rychle vyřídil a kdykoli je ochoten pomoci. Ráda ho doporučuji i ostatním.

Jana Leibnerová, Ostrava 


Je na Davida spoleh a má osobní přístup ke klientům. Vždy jsem byl spokojen s výsledky.

Matyáš Hanzelka, Ostrava 


Pana Oršulíka mohu doporučit.
Znalý ve svém oboru, vstřícný a ochotný. Pomohl mi s výběrem pojištění, kde jsem ušetřil nemalé finanční prostředky.

Jiří Pavlat, Ostrava 


Panu Oršulíkovi, jeho asistentce a celému týmu v Ostravě nelze upřít jejich upřímnou snahu člověku skutečně pomoci. Byl jsem opravdu mile překvapen vstřícným přístupem a respektováním časového vytížení klientů. Vřele doporučuji všem, kdo se chtějí zodpovědně starat o své finance.

Jakub Řičan, Těrlicko 


David Oršulík - Finanční a majetkové poradenství na Firmy.cz

Mohlo by Vás zajímat

,,Finanční poradce je člověk, který klientovi poskytuje odborný názor na řešení životních potřeb v oblasti jeho privátních financí, což zahrnuje poskytování rad ohledně hospodaření s finančními prostředky, vytváření majetku a investování finančních prostředků soukromých a veřejných subjektů".